مطـالـب سـایـت

جستجو در سايت


 

   آموزش اتصال کامپیوتر به اینترنت با گوشی تلفن همراه


حتما شما تا حالا به وسیله گوشی خود با سیم کارت های همراه اول یا ایرانسل به اینترنت وصل شده اید . می دانید که بدلیل کوچک بودن صفحه گوشی و تایپ دیر آدرس ها و خیلی از دلایل دیگه این سرعت کم اینترنت کم تر هم می شود و نمی توانید که از این اینترنت نهایت استفاده را کنید . با این آموزش که براتون می گذارم می توانید گوشی خود را به کامپیوتر وصل کنید و به وسیله کامپیوتر از اینترنت گوشی استفاده کنید . این جوری هم آدرس ها سریع تایپ می شوند هم صفحه بزرگ و خیلی از خصوصیات دیگه را داره برای این منظور شما نیاز به یک گوشی همراه دارید با کابل USB و نرم افزار PC Suite نوکیا و یک سیم کارت همراه اول یا ایرانسل دارید . توجه کنید گوشی تون می تونه نوکیا یا سونی اریکسون باشه که من در آموزش از نوکیا استفاده می کنم ولی طریقه کار با هر دو گوشی تقریبآ یکسان می باشد .

با در نظر گرفتن این که شما تمام تنظیمات گوشی از جمله تنظیمات GPRS فعال سازی بسته و تنظیمات گوشی را انجام داده اید . می ریم سراغ ادامه آموزش اتصال کامپیوتر به اینترنت با گوشی همراه توجه : اگر تنظیمات بالا را انجام نداداید می توانید به با کلیک روی لینک فعال سازی GPRS همراه اول این تنظیمات را انجام دهید . این آموزش در همین سایت وجود دارد .

( توجه کنید نرم افزار PC Suite را می تونید از توی CD که همراه گوشی تون هست نصب کنید )

خوب برین سراغ ادامه آموزش : اول باید نرم افزار PC Suite نوکیا را نصب کنید . و بعد از نصب این نرم افزار کابل USB را به گوشی خود وصل و به کامپیوتر متصل کنید . به محض این که کابل را به کامپیوتر خود متصل کرده اید روی گوشی خود سه گزینه PC Suite و Printing & media و Data Storage را مشاهده می کنید که شما باید گزینه اول یعنی PC Suite را انتخاب کرده تا کامپیوتر مودم گوشی را برای اتصال به اینترنت نصب کند . برای اینکه مطمعن شویم که مودم کوشی نصب شده باید وارد  Control Panel شوید و System را باز کرده و بعد روی تب Hardware کلیک کرده و بعد روی دکمه Device Manager کلیک کرده تا کادری باز شود حالا در این کادر روی Modems کلیک کرده تا مودم نمایش داده شود ( توجه کنید مودم باید مودم گوشی تون باشه مثل شکل زیر )بعد از اینکه مطمعن شدید مودم نصب شده است . حالا باید برنامه Nokia PC Suite که در دکستاپ است را اجرا کرده و بعد روی Connect to the Internet کلیک کرده ( همان شکل کره زمین ) تا کادری باز شود و علامت اتصال به اینترنت را نشان دهد . اگر وصل نشدید در همین کادر روی گزینه Settings کلیک کرده و بعد روی دکمه Next کلیک کرده و بعد در قسمت Select modem مودم را مودم گوشی تان انتخاب کنید و بعد روی دکمه Next کلیک کرده و بعد Select your network operator from the list بعد روی Finish کلیک کنید حالا روی Connect برای اتصال به اینترنت کلیک کنید .

روش دیگه اتصال به اینترنت با گوشی : دوستان شما از این روش هم برای اتصال به اینترنت می تونید استفاده کنید . برای این منظور وارد Control Panel و بعد Network Connections شوید و بعد روی Create a new connection در سمت چپ کلیک کرده Next کرده و بعد گزینه Connect the network at my workplace را انتخاب کرده و روی Next کلیک کرده دوباره روی Next کلیک کرده و بعد در این قسمت نامی دلخواه را وارد کرده و روی Next کلیک کرده حالا در قسمت Phone number شماره تلفن را #99* وارد کرده و روی Next کلیک کرده حالا گزینه بالا را تیک دار کنید و روی دکمه Finish کلیک کنید . حالا روی کانکشن ساخته شده دابل کلیک کرده تا باز شود روی دکمه Properties کلیک کرده و از تب General در قسمت Connect Using مودم را مودم گوشی تون انتخاب کنید . ( توجه کنید که یوزر و پسورد باید خالی بمونه این روش من روی سیم کارت همراه اول تست کردم ) و در آخر هم با کلیک روی Dial به اینترنت متصل شوید .


پيام مدير

    به سایت صفر و یک خوش آمدید

    :Email

    Siroos.krooki@Gmail.com

خبر نامه سايت

     

    Free Web Hosting

تبليغات متني

تبليغات

تبليغات

 

All Rights Reserved 2009-2012 © by : www.Sefroyek.ueuo.com