مطـالـب سـایـت

جستجو در سايت


 

  دریافت خلافی خودرو از طریق پیام کوتاه


با این ترفند شما به راحتی می توانید از طریق پبام کوتاه خلافی ماشین خود را در یافت کنید . برای این منظور پشت کارت ماشین خود را نگاه کنید یک کد 17 رقمی به شکل عمودی هک شده است که با IR شروع می شود این کد 17 رقمی را از طریق پیام کوتاه به شماره 30005151 ارسال کنید تا پس از چند لحظه مقدار جریمه خودرو و تعداد دفعه های ان برای شما ارسال شود .


 

  رمز دادن به ستاپ کامپیوتر


برای دادن رمز به ستاپ هنگام روشن کردن کامپیوتر کلید delete را در صفحه کلید نگه داشته تا وارد ستاپ شوید وبعد با کلید های جهتی روی password بروید وEnter را بزنید رمز را وارد دوباره رمز را وارد کرده و بعد کلید F10 را فشار دهید وبعد Enter فشار دهید. برای حذف پسورد همین مسیر را دنبال کرده پسورد قبلی را وارد کرده و پسورد جدید به ان ندهید.


  روشن کردن کامپیوتر در زمان دلخواه


برای این منظور کامپیوتر را ریست کرده وبعد کلید delete رادرصفحه کلید نگه دارید تا وارد ستاپ شوید وبعد به دنبال گزینه power MangeMent setup و بعد گزینه power/Resumebyalarm را ازحالت  Disabled غیرفعال رابه Enabled فعال دراورید ودر پاییین درقسمت date alarm تاریخ راوارد کرده و در قسمت Time alarm ساعت را وارد کرده وبعد با زدن کلید F10 ان را ذخیره کنید .


  روشن کردن کامپیوتر با دوبار کلیک ماوس


برای روشن کردن سیستم با دوبار کلیک ماوس باید اول سیستم را ریسیت کنید و در هنگام بالا آمدن سیستم لحظه ای که کلید های کیبرد را نشان می دهد شما کلید Delete را در روی کیبرد نگه دارید تا وارد ستاپ سیستم تان شوید در این قسمت دنبال گزینه به نام Power Management Setup بگردید و کلید Enter را روی ان فشار دهید و بعد در کادر بعدی روی گزینه Power on by Mouse کلید Enter را فسار دهید و ان را به گزینه Double Click تغییر دهید وبعد کلید F10 را فشار دهید تا از ستاپ خارج شوید و تنظیمات اعمال شود . حالا سیستم را به طور کامل خاموش کنید و با دابل کلیک ماوس سیستم را روشن کنید .  تایپ حروف به صورت کشیده به این صـــــــــــــورتـــــــــــه


برای اینکه حروف را به صورت کشیده تایپ کنید باید یک برنامه مثل ورد یا ورد پد و یا نوت پد را باز کرده وبعد یک کارکتر مثل س را تایپ و بعد کلید Shift در صفحه کلید را نگه دارید و بعد کلید j را به طور متوالی فشار دهید تا حروف کشیده شود . کلید Shift + J است . توجه کنید این ترفند فقط روی زبان فارسی جواب می دهد .

 بــــــــــــــــه نـــــــــــــــــــــــامـ خـــــــــــــــدا  دریافت اوقات شرعی استان خود


شما با این روش به راحتی می توانید از طریق پیام کوتاه اطلاعات رده بندی سنی و محتوای بازی هاتون را دریافت کنید .

برای این منظور نام بازی مورد نظرتان را به انگلیسی به شماره ( 20000700 ) SMS کنید تا بعد از چند لحظه از طریق پیام اطلاعات بازی برای شما ارسال شود . این پیام از طریق سامانه بنیاد بازی های رایانه ای برای شما ارسال می شود .

برای مثال با ارسال نام بازی RESIDENT EVIL 5 اطلاعات زیر را دریافت می کنید

 

پایان .پيام مدير

    به سایت صفر و یک خوش آمدید

    :Email

    Siroos.krooki@Gmail.com

خبر نامه سايت

     

    Free Web Hosting

تبليغات متني

تبليغات

تبليغات

 

All Rights Reserved 2009-2012 © by : www.Sefroyek.ueuo.com