مطـالـب سـایـت

جستجو در سايت


 

  چند ترفند از سایت یاهو


دریافت پاسخ عملیات ریاضی : شما می توانید در سایت یاهو در قسمت ادرس عملیات ریاضی مورد نظر خود را مثلا 200+1000*8^2 را تایپ و روی Search کلیک کرده تا پاسخ رابطه جبری برای شما داده شود به همین ترتیب شما می توانید عملیات ریاضی خود را حساب کنید .


یافتن کلمات و معانی مترادف : برای یافتن کلمات مترادف کافی است ابتدا واژه ی Synonym و سپس کلمه ی مورد نظرتان را تایپ کرده و روی کلید Search کلیک کنید مثلا Synonym crazy به این صورت عمل کنید .تبدیل واحدهای پول : از این دستور می توان برای تبدیل واحدهای پولی کمک گرفت برای مثال می خواهیم بدانیم یک جنس 200 یورویی به پول کشورمان چقدر ریال است باید دستور زیر را در ادرس بار تایپ کرده

Convert 200 Euros to IRR

البته شما به جای یورو می توانید از دلار نیز به این صورت

Convert 200 Dollar to IRR

استفاده کنید .
 

ادامه مطلب...

  حدف یا پاک کردن یک ID در yahoo


برای حذف ایدی باید دستور زیر را در را در Internet Explorer خود تایپ کرده

Edit.yahoo.com/config/delete_User

توجه کنید که به جای User باید نام ایدی که می خواهید حذف شود را بدهید مثل

Edit.yahoo.com/config/delete_Darya

وبعد کادری باز می شود با وارد کردن پسورد می تونید ایدی را حذف کنید .  لوگین شدن با چند ای دی در یاهو


سایت یاهو امکان جالبی را برای کاربرانش در نظر گرفته است این امکان به این صورت است کسانی که میخواهند علاوه بر یک ID که در سایت یاهو دارند ID دیگری نیز داشته باشند با استفاده از امکان  Crate Profile یاهو می توانند تا شش ای دی مجازی برای خود بسازید و با هر شش ای دی در یاهو مسنجر لوگین شوند برای این کار :

از منوی یاهو مسنجر login را زده و My profile را باز کرده سپس Crate/edit my Profile را بزنید احتمالا از شما ID و password خواسته می شود در اینجا شما می توانید ای دی مجازی خود را بسازید بعد از اینکه ای دی شما قبول شد وارد my yahoo می شوید این یعنی ای دی شما مورد قبول واقه شده دوباره به صفحه قبل باز کردید می بینید ای دی شما 2 تا شده اگر این طور نیست  Refresh را بزنید به این ترتیب شما می توانید برای خود تا شش ای دی بسازید و پس از پایان کار روی Finish editing کلیک کنید اکنون شما می توانید با هر شش ایدی وارد روم ها شوید

 

  تغییر پسورد ID با یاهو مسنجر


برای انجام این کار اول با ای دی خود در یاهو مسنجر لوگین شوید وبعد از منوی Messenger به قسمت Yahoo! Accoun Info بروید و ان را انتخاب کنید . Yahoo Messenger در این حالت شما را به صفحه خاصی هدایت می کند پس از ضاهر شدن کامل صفحه که در ان ID شما قرار دارد و ازشما خواسته می شود که مجددا پسورد خود را وارد کنید بعد از وارد کردن پسورد خود به صفحه دیگری می روید که در ان گزینه Change Password با رنگ ابی قرار دارد Change Password را انتخاب کنیدتا به صفحه دیگری بروید در اینجا ابتدا پسورد قبلی و در دو قسمت بعدی پسورد جدید را وارد کنید برای ثبت تغییرات گزینه Save را انتخاب کنید .  برای اشخاص موجود در لیست دوستانتان یک نوع وضعیت تعریف کنید


با این ترفند برای هر یک از اشخاص موجود در در لیست دوستانتانیک نوع وضعیت را تعریف کنید برای مثال هنگامی که شما on می شوید شخصی شما را افلاین ببیند وبقیه شما را به همان صورتی که هستید انلاین ببینید .

برای این کار روی ID آن شخص راست کلیک کنیم و بر روی گزینه Setting Stealth کلیک می کنیم این پنجره 3 انتخاب دارد برای این که شخص مورد نظر کس که روش راست کلیک کردیم شما را افلاین ببیند گزینه سوم یعنی Permanently ofline را انتخاب کنید .


پاسخ اتوماتیک به ایمیل های دریافتی  :
با این ترفند شما می توانید برای ایمیل های در یافتی خود پاسخ اتوماتیک تنظیم کنید برای این منظور در ایمیل خود در قسمت Options روی گزینه Mail Options کلیک کرده و در این قسمت روی گزینه Vacation Response کلیک و در قسمت در کادر Massege متن پیام را تایپ کرده و در گزینه Enable auto-response during your vacation را فعال کرده


  بوت کردن طرف در یاهو مسنجر بدون نرم افزار


با وسیله این ترفند در یاهو مسنجر بدون نیاز به برنامه خاصی می تونید طرفتان را بوت کنید به وسیله این روش سیستم طرف هنک می کند و در نتیجه از یاهو مسنجر خارج میشه .

برای این منظور در یاهو مسنجر در قسمت Send To جلوی id طرف کلید shift را بگیرید و بعد 2 تا + بگذارید . مثلا + + Send to : seroosgarooky بعد در قسمت text box همان قسمتی که متن پیام را می نویسیم بروید و هم زمان کلیدهای shift و Enter و هر کلیدی که دلتان می خواهد را بزنید این کار باید خیلی سریع انجام شود . مثلا 30 دفعه پشت سر هم چنین کاری کنید را بکنید برای طرف به تعداد دفعاتی که این کار را انجام داده اید صفحه باز می شود اگر بیش از 100 مرتبه این کار را انجام دهید ممکن است کامپیوتر طرف هنک کند


  طریقه بازیابی رمز عبور ایدی در صورت فراموشی


برای بازیابی رمز عبور ایمیل خود مراحل زیر را انجام داده در سایت یاهو در قسمت وارد اعضا روی گزینه I can 't access my account کلیک کنید و در پنجره که گوشوده می شود گزینه  I forgot my Password را انتخاب کنید و روی گزینه Next کلیک کرده در این مرحله یاهو از شما می خواهد تا ایدی خود را وارد نموده توجه کنید که قسمت اول ایدی مثل SeroosGarooky را وارد کرده و از قسمت بعدی ایدی که به این صورت SeroosGarooky@yahoo.com است خوداری کنید و پس از درج کد امنیتی کپچا که همان حروف به هم ریخته است را وارد کرده و روی گزینه Next کلیک کنید در مرحله بعد یاهو از شما می خواهد تا پاسخ اولین پرسش امنیتی که خودتان طرح نموده اید را در کادر مربوط وارد نموده و بعد روی گزینه Next کلیک کنید و بعد به دومین سوال امنیتی پاسخ دهید و دوباره روی Next کلیک کنید در این مرحله در صورت وارد کردن اطلاعات صحیح یاهو شما را شناسایی کرده و از شما می خواهد رمز عبور جدید را انتخاب کرده و روی Next کلیک کرده در اخر روی گزینه Continue کلیک کرده تا به صندوق پستی خود راهنمایی شوید .
 

  فرستادن آدرس ایدی شما برای add کردن در لیست دوستانتان


برای این منظور در منوی Contacs وبعد گزینه Invite People to join را انتخاب تا کادر آن باز شود وبعد در قسمت To آدرس کسی که می خواهید شما را ذخیره و در پایین توضیحات دلخواه را تایپ و روی Next و در اخر روی Finsh کلیک کنید .

تماشای ارشیو پیام هایتان : مراحل بالا را تا Contacs انجام و بعد گزینه  Message Archive را انتخاب کنید تا کادر ان باز شود .

باز کردن روم مورد نظرتان به راحتی : برای این منظور روی منوی Messanger وبعد Yahoo ! Chat وبعد Favorite Rooms وبعد Organize Favorite کلیک تا کادر ان باز شود وبعد روی Add کلیک روم مورد نظرتان را انتخاب و روی گزینه Add to Favorite کلیک کنید بعد از همین مسیر روم را باز کنید .


  آیا در لیست دوستم هستم


وقتی با یک نفر Chat می کنید از کجا می فهمید طرف مقابل شما را در لیست خود Add کرده است یانه! کافی است به طرف مقابل یک PM بدهیم و هنگامی که جواب طرف مقابل رسید به بالای پنجره ی مخصوص PM نگاه کنید. دو حالت ممکن است رخ دهد:

1. اگر طرف مقابل شما را در لیستش نداشته باشد، در بالای صفحه به صورت زیر اسم ها را مشاهده خواهیم کرد : Yahoo Send ID Instant Messenger در این صورت می بینید که بین ID دوست شما و Instant Messenger فقط یک خط وجود دارد که این نشان می دهد که طرف مقابل شما را Add نکرده است .

2 . اگر بین ID دوست شما و Instant Messenger دو خط دیده شود مانند : Yahoo Send ID…Instant Messenger در این صورت ID شما در لیست دوستان تان وجود دارد .

دوستم در کدام Room مشغول Chat کردن است :
برای این کار به راحتی بر روی اسم او در لیست خودتان کلیک راست کرده و گزینه ی Join User in chat را انتخاب کنید، سپس شما به راحتی به آن اتاق منتقل می شوید .

پنهان شدن فقط برای نفر مورد نظر  :
ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که در محیط نرم افزار Yahoo Messenger باشید وبا ورود بک شخص ، وضعیت خود را به Invisible تغییر دهید. طبعا با این عمل ، شما برای تمامی Add هایتان به صورت خاموش درخواهید آمد که چندان جالب نیست. با بهره گیری از این ترفند میتوانید کاری کنید که تنها برای همان یک نفر به حالت Invisible در بیایید و بتوانید به صورت آنلاین با سایر دوستان خود چت کنید .

بدین منظور بر روى ID مورد نظر کلیک راست کنید ، سپس بر روى عبارت Stealth settings کلیک کنید و عبارت permanently Offline (همیشه خاموش) را انتخاب کنید .

حال اگر شما براى تمام دوستان خود Available باشید، برای این شخص مورد نظر Off هستید براى بازگرداندن تنظیمات، مراحل قبل را طى کرده و سپس عبارت Online را انتخاب کنید.
 

  چطور بدانیم که دوستانمان به صورت Invisible همان چراغ خاموش وارد یاهو مسنجر شدند


برای این کار بر روی نام فردی که می خواهید بفهمید Invisible آمده یا نه، کلیک راست کنید و از سندی که ظاهر شده گزینه ی Invite Conference را انتخاب کنید . سپس منتظر بمانید، در این صورت چهار حالت ممکن است رخ دهد :

1. کاربر مورد نظر حضور ندارد، پس پیغامی به صورت زیر ظاهر می شود :

None if the Users in the invite list are available t.join the conference.Please try at a later time

2.کاربر در اینترنت حضور دارد ولی دعوت شما را رد می کند سپس در کادر پنجره ی کنفرانسش پیغامی مبنی بر اینکه من دعوت شما را رد می کنم ظاهر می شود! خوب پس کاربر حضور داشته که توانسته دعوت شما را رد کند .

3.کاربر به دعوتی که شما برای کنفرانس برای او فرستاده اید پاسخ مثبت می دهد، پس واضح است که او حضور دارد و شما می توانید نام او را در پنجره کنفرانس ببینید .

4.هیچ پیغامی وارد نمی شود! این کاربر دست شما را خوانده و به پیغامی که حاوی پرسش مبنی بر دعوت شما به کنفرانس است پاسخ نمی دهد تا لو نرود . پس نتیجه می گیریم که کاربر حضور دارد .

در نتیجه فقط هنگامی که واقعا کاربر حضور ندارد حالت اول رخ می دهد ، در بقیه حالات حتما کاربر حضور دارد شک نکنید .


  چگونه از بازشدن پنجره‌ی PM دوستان بر روی همه‌ی صفحات در یاهو مسنجر جلوگیری کنیم


برای شما هم پیش امده که در حال انجام کاری هستین و پیغام های دوستان مزاحم شما میشوند برای مثال در word چیزی تایپ می‌کنید و یا با طرف دیگری گفت‌و‌گو می کنید و با پیغام دیگری کار شما به هم می‌ریزد و پنجره‌ی او بر روی تمام پنجره‌ها باز می‌شود .

برای این منظور در یاهو مسنجر روی منوی Messenger کلیک کرده وبعد Preferences و از لیست Category گزینه Messages را انتخاب کنید حالا به قسمت تنظیمات پیام رسیدیم حال برای گزینه‌یMinimize the message window to the taskbar از قسمت When I recive a new message تیک بزنید در زیر آن برای گزینه Show messages at the bottom right of screen نیز تیک بزنید OK را بزنیدحال خواهید دید پیام دوستان در پنجره کوچکی ابتدا نمایش داده میشود و خودتان میتوانید با باز کردن پنجره PM در Taskbar ، پیام او را بخوانید .


  برداشتن عکس نمایش داده شده افراد در یاهو مسنجر


حتماً با قابلیت Display Image به هنگام ارتباط با دوستانتان آشنا هستید. توسط این قابلیت میتوانید به هنگام چت با افراد تصویر یا آواتاری را برای ID خود قرار دهید که در پنجره چت و در لیست دوستان قابل مشاهده است. اما همانطور که میدانید امکان ذخیره این تصویر بر روی هارد به طور مستقیم وجود ندارد، بلکه تنها میتوانید تصاویر افراد را مشاهده کنید . با این ترفند می توانید کلیه تصاویری که تاکنون توسط دوستانتان در یاهو مسنجر از قدیم تا به حال مشاهده کردید را ببینید .

بدین منظور:
روی آینکن یاهو مسنجر Yahoo Messenger کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کرده و بعد روی تب Shortcut کلیک کرده و بعد روی دکمه Open File Location کلیک کنید تا پوشه فایلهای یاهو باز شود و بعد وارد پوشه cache و بعد پوشه Icon شوید حال ابتدا اطمینان پیدا کنید قابلیت نمایش فرمت فایلها در ویندوز شما فعال است . بدین منظور از منوی Tools وارد Folder Options شوید. سپس به تب View رفته و تیک گزینه Hide extensions for known file types را بردارید و OK کنید . سپس در مسیری که وارد شده اید فایلی را به دلخواه انتخاب کرده و بر روی آن راست کلیک نموده و Rename را برگزینید. در انتهای آن عبارت jpg. را وارد نمایید . خواهید دید که فایل شما تبدیل به یک تصویر شده است . این تصویر یکی از آواتارهایی است که قبلأ در یاهو مسنجر مشاهده کردید.اکنون میتوانید تک تک فایلهای موجود در این پوشه را به همین ترتیب تبدیل به عکس کنید .از طریق وارد شدن به مسیر C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\cache\Icon هم می تونید به این عکسها برسید .همچنین شما به جای jpg. میتوانید از سایر فرمتهای تصویری نظیر bmp، gif و png نیز در انتهای عنوان فایل خود استفاده کنید .


  آموزش ساخت گروه در سایت یاهو


برای ساخت گروه در یاهو اول وارد سایت یاهو شوید . و از لیست سمت چپ روی گزینه Groups کلیک کنید و بعد در صفحه بعد روی گزینه Start your groups و درصفحه بعد آیدی و پسورد خود را وارد کرده و روی گزینه Sign In کلیک کنید . در این صفحه موضوع مربوط با سایت تون را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید . بعد روی از لیست گشویی کشور خود را انتخاب کنید و بعد روی گزینه  Place my group here کلیک کنید . در صفحه بعد اطلاعات سایتتون را وارد کرده نام گروه تان را وارد کرده . نام گروه یاهوتون را تایپ کنید . در فیلد اخر هم توضیحی راجب سایت تون تایپ کنید .و روی کلید Continue کلیک کنید . کد امنیتی را وارد کرده و روی کلید Continue کلیک کنید .و در صفحه بعد روی گزینه Customize your group کلیک کنید . بعد در صفحه بعد روی کلید  Get Started کلیک کنید . روی Finish کلیک کنید شما الان یاهو گروه ساخته اید . بر روی کلید  Go to Group کلیک کنید تا وارد گروه خود شوید .

حالا شما وارد کنتورول مدیریت خود شده اید اکنون می توانید از این طریق عضویت در گروه یاهو خود جمع کنید . ایمیل گروهی بفرستید . و یک یاهو گروه واقعی برای خود داشته باشید .
پيام مدير

    به سایت صفر و یک خوش آمدید

    :Email

    Siroos.krooki@Gmail.com

خبر نامه سايت

     

    Free Web Hosting

تبليغات متني

تبليغات

تبليغات

 

All Rights Reserved 2009-2012 © by : www.Sefroyek.ueuo.com